Seo školení & workshop

Jak vybudovat výdělečný projekt z organické návštěvnosti

Co vás naučím

To všechno si ukážeme na reálných datech a praktických příkladech!

Nárůst organického trafficu dle Ahrefs
Pokrytí organických výsledků dle Ahrefs
Meziroční srovnání z Analytics
Meziroční srovnání z Analytics

Podělím se s vámi o know-how, které se nikde nedočtete.

O mně

Jmenuji se Milan Pichlík a online marketingu se věnuji 6 let. Jsem zakladatelem agentury AffiliateAgency.cz a dalších výdělečných internetových projektů. Miluji budování webů a jejich optimalizaci k vyšším ziskům. Jako affiliate partner jsem si prošel snad všemi kouty internetového marketingu od SEO, přes PPC až po sociální sítě. Optimalizace pro vyhledávače mi přirostla k srdci nejvíce, a také jsem na ní vždy nejvíce vydělal.

Nejsem žádný teoretik a nepapouškuji poučky z článků. Na tom, co učím, sám vydělávám. V tomto kurzu vás naučím jak vybudovat dlouhodobě výdělečný obsahový web. Krok za krokem. Bez bullshitu a hlavně prakticky na ukázce vlastních webů.

BONUSY KE ŠKOLENÍ

 Checklisty pro delegování práce

Informační PDF se studijními materiály

Vzorové dokumenty & šablony

1h online konzultace po školení zdarma

+

Termín a cena

Praha

Node5
Radlická 180/50
150 00 Praha 5 – Smíchov

10.6.2020 (středa)
10:00 – 17:00
Cena: 6990bez DPH
Cena zahrnuje celodenní školení, oběd, občerstvení a bonusy (viz. výše).

Přihlášení na školení


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Řekli o mně

Školení Milana Pichlíka považuji za jednu z nejlepších investic do svého podnikatelského vzdělání v posledních letech. Především oceňuji, že se nejednalo o žádné „suché teoretizování“.Vše bylo prezentováno velmi srozumitelně, Milan během školení ochotně zodpovídal všechny dotazy a vítaná byla i diskuze mezi účastníky. Získané know how jsem byl schopen okamžitě začít implementovat do svého vlastního byznysu.
Jiří Langer
web developer
Vůbec nelituji investice do školení od Milana. Do Prahy to mám 320 km a v daný den jsem získal informace, které nikde na blogu nevyčtu. Až sám se divím, že Milan jeho know-how je ochotný tolik odhalovat.
Radim Sklenář
affiliate publisher
Školení Milana Pichlíka bylo super, spoustu zajímavých myšlenek, postupů a hlavně náhled do know-how. Vše ukázáno na svých webech a žádné vycucané informace, za sebe mohu doporučit.
Martin Žatkovič
SEO specialista
Workshop Milana Pichlíka považuji za jednu z nejlepších investic do vzdělání, kterou jsem kdy udělal. Školení je nadupané informacemi a odnesl jsem si spoustu inspirace pro své vlastní projekty. Milan je profesionál ve svém oboru a jeho workshop mohu jedině doporučit.
Jan Pokorný
FoxMarketing.cz
Byla to bomba! Zatím bezkonkurenčně nejlepší školení o budování dlouhodobých projektů. Vše bylo srozumitelně vysvětleno na příkladech z praxe. Je vidět, že Milan je profík a je do toho pořádně zažraný. Milan vám ukáže co prokazatelně funguje a co váš projekt odliší od tisíců podobných. I kdyby to stálo dvakrát tolik, tak je to pořád levné.
Dušan Souček
Online Stratég
SEO školení bylo plné hodnotných informací, které jsem před tím neznal. Je vidět, že Milan je opravdový profík. Všechny příklady byly prezentovány na jeho vlastních projektech, což velmi oceňuji. Postupně zavádím jeho rady do praxe. Díky, Milane!
Radoslav Černý
Ecoblog.cz