Školení: Automatizované a výdělečné affiliate katalogy

Naučím Vás vytvářet automatizované a hlavně výdělečné affiliate katalogy. Provedu Vás celým procesem jejich tvorby a upozorním na všemožné problémy, na které můžete narazit. Tvorba katalogu je ovšem pouze základ. Nejdůležitějším bodem je dostat na katalog ty správné lidi a ty co nejefektivněji přetavit v zákazníky. To bude know-how, které Vám předám.

 

Co se naučíte?

 1. Výhody affiliate katalogů oproti jiným metodám affiliate.
 2. Proč si vybrat jako platformu WordPress – Woocommerce jako katalog
 3. Jak na import produktů – WP All Import, AFFILOkatalog nebo vlastní řešení?
 4. Výběr vhodné šablony, základní pluginy, základní nastavení pluginů a šablony
 5. Nezbytná nastavení affil katalogu pro maximalizaci zisku
 6. Jak přemýšlet nad SEO, aby jste s affiliate katalogem uspěli
 7. Linkbuildingové strategie – pochopení principu, jak a kde kupovat obsah, které nástroje využívat, prioretizace práce
 8. Jak pracovat s výstupem analýzy klíčových slov – tagy, popisky, kategorie, filtry, PPC, články, automaticky generované texty,..
 9. Propagace affil katalogu – SEO traffic, PPC, emailing, remarketing, FB remarketing
 10. Serverová náročnost, kvalitní hosting, nastavení cronu, práce s produkty, které jsou zlevněny, práce se sezónními produkty, aktualizace webu, responzivita atd.
 11. Replikování procesu

Ukázka mého přednášení k tématu:

Na tom, co učím, sám vydělávám

Tvorbou affiliate katalogů se zabývám již několik let a vše co Vás naučím jsme sám ověřil v praxi. Nejedná se tedy pouze o naučenou teorii s papouškováním různých pouček, které obvykle nefungují.

Za mými metodami stojí tisíce hodin zkoušení a hledání toho nejlepšího postupu pro maximalizaci zisku.

Pokud budete dodržovat moje rady a svým katalogům budete věnovat efektivně 2 hodiny denně, můžete se dostat z pozice stovkových výdělků na pozici desetitisícových výdělků měsíčně a to již v řádu několika měsíců!

Kdy?

18.6.2016 od 13:00 – 17:00

Kde?

Těšnov 5, Praha 1

Max. lidí?

12


Cena:

4490 Kč   3490 Kč vč. DPH

 

button (1)

vyhody3
vyhody2
vyhody1

Podívejte se,  co na školení říkají lidé, kteří jím prošli:

Školení mě přivedlo k zamyšlení nad řadou problémů, nad kterými se musím teď nebo později zamyslet, až to přijde, budu mít dobrou představu, jak postupovat.

Co mě posadilo na zadek je Milanova analýza klíčových slov, která je o několik kroků před těmi mými, ale teď už vím, jak může vypadat pokročilá klíčovka pro katalog, a začnu mu šlapat na paty.

Věřím, že školení přinese řadu tipů začínajícím a středním affilákům, stejně jako mně, které budou mít zásadní vliv na úspěch jejich katalogů.

Martin Čtvrtníček

Školení Milana Pichlíka považuji za jednu z nejlepších investic do svého podnikatelského vzdělání v posledních letech. Především oceňuji, že se nejednalo o žádné “suché teoretizování”. Právě naopak – Milan má s tvorbou a provozováním automatizovaných katalogů několikaleté zkušenosti, proto byly celé 4 hodiny školení vyplněny téměř výhradně užitečnými informacemi z praxe.

Vše bylo prezentováno velmi srozumitelně, Milan během školení ochotně zodpovídal všechny dotazy a vítaná byla i diskuze mezi účastníky. Získané know how jsem byl schopen okamžitě začít implementovat do svého vlastního byznysu.

Školení mohu každému, kdo se zajímá o automatizováné katalogy jako o jeden z možných pilířů svého podnikání, s klidným svědomím doporučit.

Jiří Langer

Vůbec nelituji investice do školení od Milana. Do Prahy to mám 320 km a v daný den jsem získal informace, které nikde na blogu nevyčtu. Až sám se divím, že Milan jeho know-how je ochotný tolik odhalovat. A co mně školení dalo? Již nyní, Milane, máš další konkurenci, neboť tvá kuchařka skutečně funguje!

Radim Sklenář

button (1).