Školení affiliate

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Školení: Automatizované a výdělečné affiliate katalogy

Naučím Vás vytvářet automatizované a hlavně výdělečné affiliate katalogy. Provedu Vás celým procesem jejich tvorby a upozorním na všemožné problémy, na které můžete narazit. Tvorba katalogu je ovšem pouze základ. Nejdůležitějším bodem je dostat na katalog ty správné lidi a ty co nejefektivněji přetavit v zákazníky. To bude know-how, které Vám předám.

 

Co se naučíte?

 1. Výhody affiliate katalogů oproti jiným metodám affiliate.
 2. Proč si vybrat jako platformu WordPress – Woocommerce jako katalog
 3. Jak na import produktů – WP All Import, AFFILOkatalog nebo vlastní řešení?
 4. Výběr vhodné šablony, základní pluginy, základní nastavení pluginů a šablony
 5. Nezbytná nastavení affil katalogu pro maximalizaci zisku
 6. Jak přemýšlet nad SEO, aby jste s affiliate katalogem uspěli
 7. Linkbuildingové strategie – pochopení principu, jak a kde kupovat obsah, které nástroje využívat, prioretizace práce
 8. Jak pracovat s výstupem analýzy klíčových slov – tagy, popisky, kategorie, filtry, PPC, články, automaticky generované texty,..
 9. Propagace affil katalogu – SEO traffic, PPC, emailing, remarketing, FB remarketing
 10. Serverová náročnost, kvalitní hosting, nastavení cronu, práce s produkty, které jsou zlevněny, práce se sezónními produkty, aktualizace webu, responzivita atd.
 11. Replikování procesu
[/vc_column_text][vc_column_text]

Ukázka mého přednášení k tématu:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=HIUOiXmlfNU“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=NIpdfiHYJtI“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Na tom, co učím, sám vydělávám

Tvorbou affiliate katalogů se zabývám již několik let a vše co Vás naučím jsme sám ověřil v praxi. Nejedná se tedy pouze o naučenou teorii s papouškováním různých pouček, které obvykle nefungují.

Za mými metodami stojí tisíce hodin zkoušení a hledání toho nejlepšího postupu pro maximalizaci zisku.

Pokud budete dodržovat moje rady a svým katalogům budete věnovat efektivně 2 hodiny denně, můžete se dostat z pozice stovkových výdělků na pozici desetitisícových výdělků měsíčně a to již v řádu několika měsíců![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=“2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Kdy?

29.4.2017 od 13:00 – 17:00

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Kde?

Těšnov 5, Praha 1

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Max. lidí?

12

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Cena:

4990 Kč   3990 Kč 

 

button (1)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“306″ img_size=“full“][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“305″ img_size=“full“][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“304″ img_size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Podívejte se,  co na školení říkají lidé, kteří jím prošli:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Milanovo školení je dobrou vstupenkou do světa affiliate katalogů. Netýká se jen technických nastavení, ale i marketingu okolo. Než studovat a hodiny zkoušet, běžte raději na toto školení.

Zdeněk Dvořák – http://linki.cz/

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Školení Milana Pichlíka považuji za jednu z nejlepších investic do svého podnikatelského vzdělání v posledních letech. Především oceňuji, že se nejednalo o žádné „suché teoretizování“. Právě naopak – Milan má s tvorbou a provozováním automatizovaných katalogů několikaleté zkušenosti, proto byly celé 4 hodiny školení vyplněny téměř výhradně užitečnými informacemi z praxe.

Vše bylo prezentováno velmi srozumitelně, Milan během školení ochotně zodpovídal všechny dotazy a vítaná byla i diskuze mezi účastníky. Získané know how jsem byl schopen okamžitě začít implementovat do svého vlastního byznysu.

Školení mohu každému, kdo se zajímá o automatizováné katalogy jako o jeden z možných pilířů svého podnikání, s klidným svědomím doporučit.

Jiří Langer

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Vůbec nelituji investice do školení od Milana. Do Prahy to mám 320 km a v daný den jsem získal informace, které nikde na blogu nevyčtu. Až sám se divím, že Milan jeho know-how je ochotný tolik odhalovat. A co mně školení dalo? Již nyní, Milane, máš další konkurenci, neboť tvá kuchařka skutečně funguje!

Radim Sklenář

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]button (1).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]